Güvenilir

Skype

milaupv
41.7MB
Mağazadan İndirilenler 500k - 3M
Sürüm 7.16.0.507 2 yıl önce

Skype açıklaması

Skype üzerinden anlık mesajlaşma, ücretsiz sesli çağrılar ve ücretsiz görüntülü çağrılarla arkadaşlarınıza ve ailenize “merhaba” diyebilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişimi sürdürmek için siz de Skype kullanan milyonlarca kişiye katılın. Avucunuzun içinden yapabileceğiniz birçok şey var.

• Arkadaşlarınız ve aile üyelerinizi hemen bulun: Skype kullanan 250 milyonun üzerinde kişi arasında tanıdıklarınız olduğundan eminiz.

• Parmaklarınızla konuşun: Nerede olursanız olun, arkadaşlarınız her zaman ücretsiz anlık mesajlaşma ile parmaklarınızın ucunda olacaktır.

• Dünyanıza Skype'tan çağrı yapın. Arkadaşlarınız ve ailenizle Skype üzerinden ücretsiz sesli sohbet ve görüntülü çağrılarla kalbinizden geçenleri söyleyin.

• Skype Moji'leri: Skype sohbeti sırasında sevdiğiniz filmler ve dizilerden kısa videolar gönderin.

• Aynı zamanda cep telefonlarına ve sabit hatlara uygun ücretlerle çağrı yapın: Düşük ücretli uluslararası çağrılarla, Skype'ta olmasalar da iletişimi sürdürün ve şehrin, hatta dünyanın bir ucundaki cep telefonlarına veya sabit hatlara SMS gönderin.

• Çevrimiçi fotoğraf paylaşın: Paylaşmak istediğiniz güzel bir fotoğraf mı var? Skype üzerinden arkadaşlarınız ve ailenize bir dosya gönderirken e-posta boyutu sınırı veya pahalı MMS ücretleri gibi konular için endişelenmenize gerek kalmaz.

• İstediğiniz kişiyle, istediğiniz yerde sohbet edin: Skype, akıllı telefonlar, tabletler, PC'ler, Mac'ler ve hatta televizyonlarla birlikte kullanılabilir. Arkadaşlarınız veya aileniz hangi cihazı kullanıyor olursa olsun, Skype ile birlikte çalışır. Zorluk çekmezler.

• Görüntülü mesajlaşma: Yaşamın her anını kaydedin ve Skype üzerinden ücretsiz ve sınırsız görüntülü mesajlaşma ile sevdiklerinizle paylaşın.

Operatörün veri ücretleri uygulanabilir. Sınırsız bir veri planı ya da WiFi bağlantısı kullanılmasını öneririz.</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

Skype için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

4.7
205
5
181
4
9
3
3
2
2
1
10

Skype üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
Skype hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!
İyi Uygulama Garantili!

İyi Uygulama Garantili!

Bu uygulama virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

milaupv mağaza avatarı
milaupv Mağaza 457.14k 270.41M

Diğer Skype APK türevleri

skype simge
Skype
32.97MB
skype rover simge
Skype - Rover
34.65MB

APK hakkında Skype bilgi

APK Sürüm 7.16.0.507
Uyumluluk Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich)
Geliştirici Skype
Gizlilik politikası http://www.skype.com/go/privacy


İndirme: Skype APK
İndir